Annonse

Christina Bu, generalsekretær

Mobil: 959 23 139

Epost: christina@elbil.no

Twitter: ChristinaBu_

 Christina Bu

Petter Haugneland, kommunikasjonsleder

Mobil: 982 34 699

Epost: petter@elbil.no

Twitter: Phaugneland

Petter Haugneland

Ståle Frydenlund, redaktør elbil.no og kommunikasjonsrådgiver

Mobil: 402 22 142

Epost: staale@elbil.no

Instagram: Elbilforeningen

Twitter: FrydenlundS

Ståle Frydenlund

Morten Edvardsen, politisk seniorrådgiver

Mobil: 993 54 021

Epost: morten@elbil.no

Morten Edvardsen

Rune Hole, markedssjef

Mobil: 901 48 098

Epost: rune.hole@elbil.no

Rune Hole

Line Kristine Bergsjøbrenden, markedsansvarlig medlemskap

Mobil: 481 94 917

Epost: line@elbil.no

Line Bergsjøbrenden

Erik Lorentzen, senior fagrådgiver

Mobil: 905 79 304

Epost: erik@elbil.no

Erik Lorentzen

Hulda Tronstad, seniorrådgiver elektrisk mobilitet

Mobil: 992 61 816

Epost: hulda@elbil.no

Twitter: Huldatro

Hulda Tronstad

Gabriel Wergeland Krog, prosjektrådgiver

Mobil: 900 25 063

Epost: gabriel@elbil.no

Gabriel Wergeland Krog

Indre Tamulynaite, organisasjonssekretær

Mobil: 458 32 698

Epost: indre@elbil.no

Indre Tamulynaite

Elisabeth Hermansen, økonomi- og administrasjonsansvarlig

Mobil: 970 03 006

Epost: elisabeth@elbil.no

 Elisabeth Hermansen

Tormod Bergheim, rådgiver ladeinfrastruktur

Mobil: 971 11 999

Epost: tormod@elbil.no

 Tormod Bergheim

I tillegg jobber Magne Storebø på deltid for å bistå på medlemsservice. Ida Warner er prosjektmedarbeider.