Er du en heldig eier av en ny elbil fra BMW, Polestar, MG, Maxus, Jaguar, Mini, Nissan, Porsche eller Renault, får du første året som medlem i Norsk elbilforening gratis.
Er du Tesla-eier får du medlemskapet til halv pris.
Legg inn ditt ladebrikkenummer eller aktiveringskoden som ligger i mappen for å aktivere ditt medlemskap. (Rabattkoden kan kun brukes på personlig medlemskap, og er begrenset til 1 per år)
Elbilforeningen samarbeider med en rekke bilforhandlere for å gi deg en enklest mulig start på hverdagen med ny elbil.
Norsk elbilforening og din bilforhandler ønsker derfor å spandere de første 12 månedene av ditt medlemskap i Elbilforeningen. Som medlem slipper du nemlig å gruble over hvordan ladestasjonene egentlig fungerer, eller hvilken ladekabel som passer din bil. Vi kan det meste om elbil og vi hjelper deg med det du lurer på.
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon
Denne erklæringen gjelder for Norsk elbilforening med tilhørende nettsider.
Hva er informasjonskapsler (“cookies”) og lokal lagring av data?
Når du besøker nettsidene våre lagres det ulike typer data lokalt på din enhet via nettleseren din. Dataene kan for eksempel inneholde brukerinnstillinger, informasjon om hvordan du har surfet på våre nettsider, hvilken nettleser du bruker, hvilke annonser du har blitt vist. Slike “lokalt lagrede data” kan brukes til å tilpasse innhold og funksjoner på tjenestene til deg, og dermed bidra til å gjøre ditt besøk bedre tilrettelagt og mer meningsfullt for deg. Informasjonskapsler inneholder ikke direkte identifiserbare data om deg (slik som navn, adresse, telefonnummer og liknende), men informasjon om nettleseren din og aktivitet som har funnet sted gjennom denne.
Hva bruker vi informasjonskapsler og lokalt lagret data til?
Vi bruker lokal lagring av data for å:
Levere og tilpasse tjenestene våre til enheten og nettleseren du bruker
Gi deg relevant og tilpasset innhold
Måle og analysere trafikken på nettsidene
For mer informasjon om vår personvernspolicy, se Personvern.
Både Norsk elbilforening og våre underleverandører (for eksempel Idium AS som leverandører av denne nettsiden) lagrer data lokalt på din enhet. Eventuelle underleverandører er da underlagt databehandleravtaler og får ikke bruke dataene til annet enn å levere tjenesten vi har bestilt av dem. For mer info om hvordan Idium AS sine tjenester behandler persondata se her.